Autor Tema: Servis preporuka u zg neovlasteni  (Posjeta: 1090 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Allen

• Novi član
  • *
    • Automobil: Mondeo Mk3, 2,2, '06.
Odg: Servis preporuka u zg neovlasteni
« Odgovori #15 : 10 Rujan, 2017, 22:22:02 »
Pozdrav svima,

Danas sam bio kod Romana na servisu po preporuci ostalih članova Foruma. Čovjek je stvarno prva liga! Uradio sve što smo dogovorili putem telefona za servis plus pregledao i promjenio par sitnica besplatno. Registrirao sam se na forum kako bi pronašao dobrog majstora u Zagrebu i stvarno nisam pogriješio nimalo. U razgovoru sa gospodinom se vidi da je iznimno pedantan i stručan, i što je najbitnije nije uzeo da radi 10 automobila istovremeno nego samo jedan.

Nadam se da će i ostali biti jednako zadovoljni!

:ford: :goodjob:

Radi li još? Mogu li dobiti njegov broj?

Edit: Našao. Sorry
« Zadnja izmjena: 10 Rujan, 2017, 22:26:10 Allen »

Offline siko

• Novi član
  • *
    • Automobil: Ford Focus MK2,5 1.8 TDCI
« Odgovori #16 : 24 Listopad, 2017, 10:45:36 »
Posjedujem Ford Focus 2.5 1.8 TDCI 2011', auto ima 173k km i kod mene je tek par mjeseci.
Nedavno je počeo jako crno dimiti na ful gasu iznad 3000 okretaja,  inače ne troši ulje i dobro vuče.
Moguće je da je samo puknuto crijevo ili EGR.

Romana sam zvao ali čovjek je prezauzet iako ću vjerojatno ići kod njega na mapiranje kad bude imao slobodan termin.

Molim preporuku još neki kontakt u ZG-u mehaničara koji se kuži u Fordove i radi u fušu a da nije neki mutikaša.

Hvala.

Online hrvoje g

• Stari član
    • Automobil: Mondeo MK3 TDCi
« Odgovori #17 : 24 Listopad, 2017, 12:09:56 »
Posjedujem Ford Focus 2.5 1.8 TDCI 2011', auto ima 173k km i kod mene je tek par mjeseci.
Nedavno je počeo jako crno dimiti na ful gasu iznad 3000 okretaja,  inače ne troši ulje i dobro vuče.
Moguće je da je samo puknuto crijevo ili EGR.

Romana sam zvao ali čovjek je prezauzet iako ću vjerojatno ići kod njega na mapiranje kad bude imao slobodan termin.

Molim preporuku još neki kontakt u ZG-u mehaničara koji se kuži u Fordove i radi u fušu a da nije neki mutikaša.

Hvala.
Marko 091/192 0880
Velika Gorica

Offline siko

• Novi član
  • *
    • Automobil: Ford Focus MK2,5 1.8 TDCI
« Odgovori #18 : 24 Listopad, 2017, 19:44:21 »
Hvala na kontaktu :hvala: