Autor Tema: Fiesta bluetooth problem  (Posjeta: 199 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mankij

• Novi član
  • *
    • Automobil: Focus MK2
Fiesta bluetooth problem
« : 05 Studeni, 2017, 10:18:53 »
Pozdrav svima,

kupio sam polovnu Fiestu iz 2011. koja ima handsfree ali ne radi :(
Prilikom pokušaja bluetooth povezivanja javlja se poruka da nema dovoljno slobodnih slotova i da obrišem postojeće telefone.
Telefone ne mogu obrisati jer kad odem na "Select phone" javi se poruka "Please wait.." i nakon toga me opet baci na početni ekran.
Čitao sam da postoji software update koji rješava problem (https://reverbstudios.wordpress.com/2016/07/28/how-to-fix-ford-bluetooth-connection-issues-with-a-firmware-update/) ali ne posjedujem USB port tako da ovo pada u vodu.
Pokušao sam odštekati/uštekati bluetooth modul (8M5T-19G488) ali ni to nije pomoglo :/

Postoji li koji način da obrišem postojeće uređaje ili resetiram Ford Audio sustav?
Vidim da ovaj bluetooth modul ima micro USB port, koja je njegova svrha? Može li se, uz odgovarajući kabel, preko njega napraviti update software-a?

Offline 2fasto

• Stari član
  • Šećer u ruku i ajmoooo!
Odg: Fiesta bluetooth problem
« Odgovori #1 : 06 Studeni, 2017, 10:55:42 »
resetira se tako da iskopčaš i ukopčaš bluetoothe modul koji se nalazi ispot pretinca na suvozačkoj strani.

Dakle dublje, iza pretinca je plastični poklopac koji skineš i s njegove unutarnje strane ti je modul.

Offline mankij

• Novi član
  • *
« Odgovori #2 : 06 Studeni, 2017, 13:00:13 »
Hvala, probao ga izvaditi na minutu ali jok - nije pomoglo, i dalje kaže da ima max broj uparenih uređaja.
Jedino ako ga treba ostaviti odštekanog sat-dva...mogu probati.
Čitao sam i da isključivanje akumulatora na pola sata ili vađenje osigurača od audio uređaja radi isto, ali problem je što nisam dobio kôd od radija :(

Offline mankij

• Novi član
  • *
« Odgovori #3 : 15 Studeni, 2017, 21:22:47 »
Neki dan isključio bluetooth modul na 24h, odspojio akumulator na cca 8h i djubre se nije resetiralo. I dalje ima memorirane stare mobitele koje ne mogu debond-ati  knup
Nemam više ideja.
Vjerojatno ću morati kupiti neki Parrot bluetooth zato jer je neki genije loše isprogramirao software za ovo smeće :notworthy:.

Offline hrkljuc

• Administrator
  • Forum Fanatics
  • turbo slowmotion on 4-wheels
    • Automobil: Fiesta mini AM 1.5tdci
    • my web
« Odgovori #4 : 15 Studeni, 2017, 21:59:42 »
iz petrinje si... odi do lackovića u sisak i zamoli ih da ti srede dijagnostikom...  :top:
prdi, smrdi, al ajd... bar ide :D